سرویس پیامک دهی هدهد با مدیریت آقای علیرضا احمدآبادی و همکاری گروهی مجرب با هدف ارائه خدمات تخصصی پیام کوتاه و امکانات جانبی آن فعالیت خود را آغاز نمود. و از آغاز فعالیت خود، همواره در راستای اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ ارتباطات نوین از طریق اینترنت قدم برداشته و با هدف گسترش فعالیت های زیرساختی اقدام به راه اندازی سامانه پیامک کوتاه نموده است.

سامانه پیام کوتاه هدهد با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا و نیاز کاربر، گامی رو به جلو در استفاده بهینه و کاربردی تر از سرویس پیام کوتاه برداشته است.

تعرفه پایین پیام کوتاه درقیاس با نمونه های مشابه ،و کارآمدی بستر نرم افزاری را می توان از محاسن این سامانه برشمرد. با فراهم شدن این سرویس تحت وب ،کاربران قادر خواهند بود بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار جانبی و هیچ گونه محدودیت، به ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه بپردازند.

برآنیم تا علاوه بر ارائه راهکارهای نوین دنیای پیامکی، متناسب با هر سلیقه و هر قشر از جامعه، ضمن بهبود فرهنگ استفاده از این فناوری مؤثر ارتباطی، از اتلاف زمان بکاهیم و در کاهش هزینه های مالی استفاده کنندگان نیز سهمی مؤثر داشته باشیم. امید است در راهی که پانهادیم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمتگذاری به مردمان این دیار سربلند باشیم.

 • کانال تلگرامی
 • ورود به نسخه نمایشی سامانه
 • ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی
 • نماد اعتماد الکترونیک

  با استفاده از این سرویس شماره تلفن و شماره پیام کوتاه شما یکسان خواهد بود ، یکی دیگر از مزایای این سرویس عدم اشغال شدن خط تلفن ثابت می باشد ، ضمنا در ارسال از خطوط 021 ، 026 هزینه ارسال پیامک لاتین نیز همانند پیامک فارسی محاسبه خواهد شد

  ارسال پیامک از خطوط ثابت

  ارسال پیام کوتاه نقاط مد نظر مشتری بصورتیکه به مشترکین فعال استفاده کننده از دکل BTS

  ارسال به دکل ایرانسل (BTS)

  قابلیت ارسال بر اساس تفکیک جنسیت و رده سنی ویژه مشترکین همراه اول فعال گردید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:02126325583

  تفکیک جنسیت و رده سنی

  http://s6.picofile.com/file/8241436942/BPMLogo.png

  پرداخت آنلاین

  ارسال پیامک تست

  برای ارسال پیام تست لطفا شماره همراه مورد نظر را در کادر زیر وارد نمایید